Celebryci na terapii par

Strona główna » Baza wiedzy » Celebryci na terapii par

Wielu amerykańskich i europejskich celebrytów mówiło publicznie o swoich doświadczeniach z terapią par. Oto kilka przykładów:

1. Will Smith i Jada Pinkett Smith – para aktorów, która otwarcie mówiła o swoim doświadczeniu z terapią par w programie „Red Table Talk”.

2. Kristen Bell i Dax Shepard – para aktorów, którzy mówili o swoich doświadczeniach z terapią par w programie „Armchair Expert with Dax Shepard”.

3. Beyoncé i Jay-Z – para muzyków, która w swojej twórczości wielokrotnie poruszała tematy związane z terapią par i radzeniem sobie z trudnościami w związku.

4. Prince William i Kate Middleton – para książęca, która otwarcie mówiła o swoim doświadczeniu z terapią par w kontekście wyzwania, jakim był dla nich okres pandemii COVID-19.

5. Chrissy Teigen i John Legend – para celebrytów, która otwarcie mówiła o swoim doświadczeniu z terapią par i radzeniem sobie z trudnościami w związku.

Warto zaznaczyć, że każdy związek jest inny, a celebryci, którzy mówią o swoich doświadczeniach z terapią par, robią to w celu normalizacji i de-stygmatyzacji tego procesu, a nie jako sposób na narzucenie swojego stylu życia czy postawienie się za wzór do naśladowania.

ZOBACZ TAKŻE: